Middeleeuws spektakel Condacum vivit 2025

Middeleeuws kampement met Vikingen en ridders en soldaten.

In de middeleeuwen duurde veldslagen meestal maar enkele uren, de belegering van steden en dorpen kon echter maanden duren waardoor hele legers langdurig op een plaats bleven. Daardoor waren en niet enkele soldaten die er leefden maar ook allerlei handelaren en ambachtslieden die meetrokken met de legers.

Het is dit kampleven wat wij laten zien op condacum vivit. Naast vele ridders en Vikingen, die met plezier vertellen over hun leven, kan je komen bijlwerpen, boogschieten, kijken hoe ridders te paard een heus steekspel voeren.

Voor de kids zijn er allerlei spelletjes, kattapulten, springkasteel en een echt poppenteather

In den Bonte os kan je genieten van een heerlijk glas mede, een biertje of een glasje frisdrank.

In de floeren aap liggen de hamburgers te bakken.

Nieuw dit jaar is de Soetigheyd met authentieke middeleeuwse gerechten.

Terwijl jij rustig geniet van een natje en een droogje word de tent opgevrolijkt door gezangenvan de Bard, een middeleeuws muzikant.

Komt u op vrijdag dan kan u ook genieten van het nachtleven in en rond de kampementen met vuurschalen,drank en muziek want wij blijven open tot 23u.

Meer info
Waar?
Terreinen Extensa

Groeningenlei 119
2550 Kontich
België

Wanneer?
-
Van > tot
>
>
>
Prijs

Basistarief 7,50

kinderen -12j 0,00

Extra info
Archeologie
uitmetdekids
wat te doen in de vakantie
fun met de kids
samen plezier maken
Geschiedenis - Cultuur
bijlwerpen
Boogschieten en zwaardvechten op zen middeleeuws
boogschieten
DE MIDDELEEUWEN
geschiedenis uit de middeleeuwen
ridders
vikingen
Viking kamp
vlieg
ridders
Organisator
VZW Den Historie
0468264572